Еко-акція «Помічники ВЕСНИ»

Довкілля – поняття, що єднає всіх свідомих людей. Особливо в наш непростий час. Саме тому, 16 квітня 2021 року, напередодні Дня Довкілля та Всесвітнього дня Землі, у місті Вугледарі пройшла екологічна акція «Помічники ВЕСНИ».
Ідейниками та організаторами еко — акції виступили Олексій ПИРІКОВ, спеціаліст з охорони навколишнього природного середовища Програми ООН з відновлення та розбудови миру, та Маргарита ГОЛЬЦЕВА, начальник відділу енергоменеджменту та екології управління міського господарства Вугледарської міської ради.
Чимала команда добровільних помічників весни зібралася в цей день на майданчику біля міського культурно — дозвіллєвого центру. Запорукою гарного настрою стала ранкова танцювальна розминка від зразкового хореографічного колективу «Ефект». Слова вітання, корисні настанови, отримання інвентарю і посадкового матеріалу. І ось робота закипіла…
Впродовж акції зелені насадження були висаджені біля пам’ятника Тарасу Шевченко, на території міського культурно — дозвіллєвого центру, молодіжного центр «МІКС», а також проведені роботи з впорядкування території Молодіжного парку, майданчика з антивандальним спортивним обладнанням.
По завершенні еко — акції її учасники не тільки мали змогу поспілкуватися під час кава-паузи у молодіжному центрі «МІКС», але й отримати пам’ятні подарунки від міжнародних партнерів.
До речі, чудовий і різноманітний посадковий матеріал був спеціально відібраний для нашого міста. Прийде час, підростуть смарагдові туї, розкладуть сині, жовті, оксамитово — зелені лапи ялівці, вдягнуть білосніжне вбрання нареченої спіреї , милуватимуть очі лютеус і лаванда.
Бережімо природу! Дбаймо про нашу землю! Піклуймося про довкілля!
Висловлюємо щиру подяку помічникам ВЕСНИ: комунальному підприємству «Благоустрій»; Вугледарському відділенню поліції; молодіжному центру «МІКС»; Центру «Спорт для всіх», міській публічній бібліотеці, бібліотеці для дітей, міському культурно — дозвіллєвому центру, зразковому хореографічному колективу «Ефект», студентській молоді Вугледарського фахового коледжу ДонДУУ, громадським організаціям «Студія ідей 78», «Союз ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) міста Вугледара», управлінню міського господарства, відділу у справах сім’ї та молоді, відділу у справах фізичної культури і спорту, відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Вугледарської міської ради та всім небайдужим мешканцям нашого міста.
Особиста подяка міському голові Андрію СІЛИЧУ, першому заступнику міського голови Євгену МАТВІЄНКО, начальнику управління міського господарства Ярославу МИРОНЕНКО і нашому постійному міжнародному партнеру – Програмі ООН з відновлення та розбудови миру.
джерело https://www.facebook.com/vuglerada/

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх