Локальний аналіз «Чи задоволені мешканці рівнем благоустрою»

20 лютого в місті Вугледар Молодіжна рада Вугледарської міської ради, громадська організація «Креативна платформа IT Start» у партнерстві з ГО «Спілка молоді Вугледара» провели локальний аналіз серед молоді на тему «Невдоволення  мешканців рівнем благоустрою». По завершенні учасникам було запропоновано взяти участь у тренінгах задля самостійного вирішення виявлених проблем у місті.

Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою «Громадські ініціативи України» у партнерстві з організацією «Точка доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх