Учасникам локального аналізу розповіли, як подавати проекти до «Бюджету участі»

13 березня у Центрі громадських ініціатив SOVA для учасників та учасниць локального аналізу відбувся тренінг з підготовки проєктів до «Бюджету участі». Під час тренінгу його учасники та учасниці отримали інформацію про суть громадського бюджету, його переваги, принципи та механізми запровадження, генерували ідеї, щодо вирішення проблем у місті, виявлених під час локального аналізу.

Тренінг з підготовки проєктів до «Бюджету участі» — вкрай важливий процес розвитку громади та вирішення виявлених проблем. Громадський бюджет підвищує рівень відкритості та прозорості роботи місцевої влади, а також дозволяє жителям міста безпосередньо впливати на бюджетну політику ОТГ.

Вирішення деяких проблем у місті потребують зміни особистого ставлення до свого оточення, дому, подвір’я, стану довкілля, інші – скористатися сучасними інструментами впливання на розподіл бюджети. Але існують такі проблеми, вирішення яких можливо тільки через діалог.

Задля самостійного вирішення виявлених під час локального аналізу проблем учасники та учасниці заходу відвідали 3 тренінги, якими були дуже вмотивованими. Ці тренінги надали можливості молоді бути почутими, долучитись до вирішення проблем у місті, та дізнатися, що вирішення більшості проблем у громаді залежить від нас самих.
Наприкінці заходу учасники та учасниці отримали невеличкі подарунки. Локальний аналіз у Вугледарі проводили громадські організації «Спілка молоді Вугледара», «Креативна платформа IT Start» та Молодіжна рада.

Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з ГО «Точка Доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх